Zmiękczacz wody Denver hitem sprzedaży

Zmiękczacze wody są do dostania na polskim rynku już od ponad 20 lat. Początkowo były to urządzenia dedykowane typowo dla przemysłu. Od tego czasu wiele się zmieniło w inżynierii uzdatniania wody (np. dostępność oraz komercjalizacja produktów).

 

Zmiękczacze wody Denver

Uwaga! Jakość zmiękczaczy wody Denver uległa znacznemu pogorszeniu. Sklepy odnotowują stale rosnącą ilość reklamacji tego urządzenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Dopiero od dwóch lat zmiękczacze wody zyskały godziwą popularność. Stało się tak dzięki wprowadzeniu na rynek zmiękczacza wody Denver Plus 30. Sprowadzana z Hiszpanii „perełka” stała się hitem sprzedaży w roku 2014.

Zmiękczacz wody Denver Plus 30

Jeszcze kilka lat temu uzyskiwanie miękkiej wody było zarezerwowane dla przemysłu oraz dla zamożnych osób. Centralne stacje uzdatniania wody były duże i drogie. Zmiękczacz wody Denver Plus 30 dedykowany jest dla ludzi mieszkających w domkach jednorodzinnych, szeregowcach, apartamentowcach i wszędzie tam, gdzie pojawia się problem twardej wody.

Z przywileju posiadania miękkiej wody mogą korzystać osoby, które posiadają własne piece grzewcze, bojlery. Tylko zimna woda może być zmiękczona. Zmiękczacz wody Denver Plus 30 montuje się na głównym przyłączu wody w domu (przed piecem centralnego ogrzewania). Kompaktowe rozmiary filtra pozwalają na ustawienie urządzenia w dowolnym miejscu (najczęściej kotłownia, piwnica)

Wydajność Denvera pozwala na efektywną filtrację wody w domach zamieszkałych przez od 3 do 6 osób. W zależności od zużycia wody, rośnie częstotliwość regeneracji urządzenia. Sama jakość filtracji się nie zmniejsza.

Urządzenie działa w sposób automatyczny. Zmiękcza wodę „w locie”. Surowa woda wpływa do urządzenia i po chwili z drugiego złącza wypływa już woda zmiękczona. Za proces działania stacji odpowiada złoże jonowymienne. Zamienienia jony wapnia i magnezu na jony sodu.

Po przepłynięciu kilku tysięcy litrów wody (średnio około 5000l) złoże musi się zregenerować. Tutaj także nie potrzeba żadnego czynnika ludzkiego. Zmiękczacz wody pobiera roztwór solanki (woda z solą) i upraszczając „przemywa” nią złoże jonowymienne. W trakcie tego procesu urządzenie odzyskuje swoją moc.

Producent zmiękczacza – firma Puricom posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży uzdatniania wody. Komponenty do zmiękczaczy wody Denver produkowane są przez licencjonowane fabryki na Tajwanie. Wszystkie zmiękczacze wody posiadają numer seryjny, a cały proces ich produkcji i sprzedaży jest ewidencjonowany. Nie są to produkty „made in China” lub jak kto woli „made in ChRL”.

Jakość urządzenia potwierdzają certyfikaty. Zmiękczacz wody Denver Plus 30 posiada kilka „odznak”. Między innymi złoty medal stowarzyszenia jakości wody WQA, certyfikat CE (spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej), odznakę NSF (światowego lidera w obszarze standardów jakościowych).

Mów mi więcej…

 • Prosty montaż – możesz wykonać go samemu lub zlecić usługę hydraulikowi
 • Smukła obudowa – urządzenie zmieścisz w ciasnych pomieszczeniach
 • Unikatowy design – całość zamknięta w estetycznej obudowie
 • Przesuwana klapka zbiornika – dosypuj sól bez większego wysiłku
 • Mieszacz do regulacji twardości wody – dostosuj wodę do swoich wymagań
 • Nowoczesny sterownik – wyjmij z obudowy i zaprogramuj prosto i wygodnie
 • Systemy zabezpieczające przed wyciekami – nie musisz się bać o awarię
 • Pełna instrukcja w języku polskim – dla Ciebie lub Twojego instalatora

Cyferki dla zainteresowanych

Przyłącze: 1 cal
Przepływ nominalny: 1,2 m³/h
Przepływ maksymalny: 1,8 m³/h
Przepływ przy płukaniu: 0,6 m³/h
Ilość złoża filtracyjnego: 30 l
Zalecane ciśnienie: 2,5-8,5 bar
Temperatura pracy: 4-35 °C
Ilość wody uzdatnionej między regeneracjami: 7,4 m³/h
Ilość soli na regenerację: 3,6 kg
Ilość wody na regenerację / na miesiąc: 0,18 / 0,35 m³/h

Opinie instalatorów i sprzedawców

„To urządzenie to absolutny hit na Polskim rynku. Setki sztuk sprzedane w zaledwie kilka miesięcy. Dla nas to zaszczyt handlować takiej jakości towarem.”

„Europejska jakość sprzedawana za rozsądne pieniądze. To właśnie jest zmiękczacz wody Denver. Nie mieliśmy ani jednego zwrotu tego urządzenia. Zadowolonych Klientów przybywa.”

„Nowe dostawy schodzą na pniu. Zmiękczacze wody zaczęły się sprzedawać jak ciepłe bułeczki. Amatorzy mocnych wrażeń kupują chińszczyznę za 1200zł. Rozsądni wybierają Denvery.”

„Nie byłem za bardzo przekonany, że zmiękczacze wody to dobry towar do handlowania. Myślałem, że złote czasy na miękką wodę się skończyły. Tutaj miła niespodzianka. Wprowadziliśmy Denvera do stałej oferty.”

„Sprzedajemy filtry wody przez internet. Zależy nam na transakcjach bezobsługowych. Zwroty i reklamacje to dla nas duże koszty. Dlatego ofertę dobieramy rozsądnie. Oczywiście zmiękczacz wody Denver Plus 30 znalazł w niej swoje miejsce.”

Po co zmiękczacz wody?

Zmiękczacz wody nie zawsze jest potrzebny. Jeżeli masz szczęście i woda z Twojej studni jest z założenia miękka, to nie musisz używać jakichkolwiek dodatkowych urządzeń, by poprawić jej jakość. Użytkownicy wodociągu zazwyczaj mają twardą wodę.

Z drugiej strony jeżeli z Twojego kranu płynie twarda woda, to nie znaczy, że musisz szybko biec do najbliższego sklepu z filtrami do wody. Twardość to nie jest tak złożony problem jak wysoka ilość żelaza i manganu w wodzie. Nie zagraża ona Twojemu zdrowiu.

Z twardą wodą da się żyć. Należy jednak zdawać sobie sprawę z konsekwencji używania takiej wody. Jej jakość odbija się nie tylko na sprzętach AGD, ale także na twojej skórze i włosach.

 1. Dobrze napisany ostatni paragraf, gdyż z twardą wodą naprawdę da się żyć. Ja z nią żyłam 42 lata, ale dopiero teraz mogę powiedzieć, że nie było komfortowo. Od około pół roku mam w domu zamontowany zmiękczacz wody i dopiero teraz żałuję, że nie wiedziałam o istnieniu tego typu urządzeń wcześniej. Słyszałam gdzieś o takich dużych filtrach do wody, ale nie wiedziałam, że zmiękczacz wody może spowodować taką różnicę w jakości wody w domu. Najbardziej to odczuwam po własnej skórze oraz braku osadów w łazience i kuchni. A mąż zadowolony, bo mu kawa bardziej smakuje, a on jest ogromnym kawoszem.

 2. Ale jaja, ostatnio zrobiłem test twardości wody przy użyciu profesjonalnego testera kropelkowego ze skalą francuską i okazało się, że mam bardzo twardą wodę (34 stopnie w skali francuskiej, szok!). Test dla pewności powtórzyłem trzykrotnie. Już jakiś czas temu chodziło mi po głowie, by kupić jakiś filtr do wody, myślałem nawet o prostym filtrze kuchennym, takim do montażu pod zlewem. No ale w necie naczytałem się, że teraz hitem i nowym trendem są centralne zmiękczacze wody, które całościowo, w całym domu usuwają twardość wody. Jako że ostatnio dostałem odszkodowanie za pęknięty obojczyk to jakaś tam gotówka niespodziewana wpłynęła. Podjąłem decyzję o zakupie zmiękczacza wody. Nie będę pisać w jakim sklepie dokonałem zamówienia, by mnie nikt nie posądził tutaj o reklamę. Mogę jedynie powiedzieć, że kupiłem polecany tutaj zmiękczacz wody Denver Plus 30. Do zmiękczacza dostałem gratis filtr mechaniczny włoskiej produkcji i worek soli. Na razie wszystko stoi rozpakowane, ale niezamontowane. Dziś znalazłem w necie instrukcję jak sam krok po kroku zainstalować taki zmiękczacz wody i w weekend będę z tym walczyć. Dam znać jaki rezultat i ile teraz będę miał stopni w skali francuskiej. Pozdrawiam.

 3. Ja dzisiaj otrzymałem wynik badania wody przeprowadzony przez firmę Klarsan. Załamałem się! Według Ministerstwa Zdrowia dopuszczalny wynik (występowania w wodzie)
  manganu- 0.05, ja mam 0.912!
  żelaza- 0,2, a ja mam 0,93!
  chlorków- 250, ja mam 279!
  mętność wody- 1, a moja to aż 6,75!
  Matko, jaki człowiek był nieświadomy… kupuję odpowiedni sprzęt bo to nie są żarty.

 4. To faktycznie… Jakość Twojej wody nie jest najlepsza. Jak temu zaradziłeś? Zastanawiałeś się nad zmiękczaczem wody czy jakiś filtrem do wody? Ja dzisiaj wysłałem próbkę wody do badania.

 5. No co, nie miałem wyjścia, zakupiłem zmiękczacz wody. Miałem do wybory Denver bądź WaterMark. Wybrałem Denver, ponieważ jest tańszy to po pierwsze, a po drugie nie potrzebne mi bajery takie jak kolorowy wyświetlacz. Zamontowałem sam, nie potrzebowałem pomocy hydraulika. Zobaczymy jak się będzie sprawował.

 6. Strasznie dużo czasu poświęciłem na analizę tematu związanego z zmiękczaniem wody, twardą wodą. Nie chciałem wydawać ponad 2 tysięcy nie mając o produkcie zielonego pojęcia. Wybrałem właśnie zmiękczacz wody Denver 30. Ma bardzo dobre opinie, sporo recenzji. Ja także mogę się przyłączyć do tych, którzy oceniają to urządzenie pozytywnie. Pozdrawiam M.S

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.