Ecoperla Slimline to seria kompaktowych zmiękczaczy wody, która właśnie pojawiła się w polskich sklepach z modułem WiFi! To bardzo nowoczesna propozycja, zapewniająca nie tylko skuteczne zmiękczanie wody, ale i komfortową eksploatację. Czas poznać ją bliżej!

Ecoperla Slimline to trzy rozmiary do wyboru. Model z 14 litrami żywicy jonowymiennej będzie bardzo dobrą propozycją do mieszkań i małych gospodarstw domowych ze względu na swoje gabaryty. Ecoperla Slimline 17 zaspokoi potrzeby na miękką wodę dla około 3 osób, z kolei Ecoperla Slimline 24 będzie idealną propozycją dla 4-5 osobowego gospodarstwa domowego. Zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline powstały przy współpracy z wiodącym, światowym producentem Pentair.

Prosta obsługa poprzez aplikację ConnectMySoftener

Głównym atutem kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline jest wbudowany moduł WiFi. Dzięki kilku krokom można go z łatwością połączyć z dedykowaną aplikacją ConnectMySoftener. Taki dodatek sprawia, że: można monitorować przepływ oraz zużycie wody w wybranym okresie, można nadzorować i uruchomić natychmiastową regenerację, jeśli jest taka potrzeba, można włączyć przypomnienia o dosypywaniu soli do zbiornika solanki oraz o potrzebie umówienia serwisu, można włączyć tryb urlopowy.

Dodatkowo po zarejestrowaniu zmiękczacza wody w Dealer Web Portal do danych związanych z działaniem urządzenia dostęp zyskuje także serwisant. To znacznie ułatwia ustalenie przyczyny w razie awarii lub nieprawidłowego działania zmiękczacza wody. Użytkownik może uzyskać szybką i precyzyjną pomoc techniczną, a niektóre z kłopotów da się rozwiązać zdalnie poprzez Dealer Web Portal.

Najlepsza jakość w zmiękczaczach wody z WiFi Ecoperla Slimline

Seria zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Urządzenia działają na głowicy sterującej z elektrozaworami. Złoże to najwyższej klasy monosferyczna żywica jonowymienna. W Ecoperla Slimline znajduje się szereg rozwiązań poprawiających eksploatację oraz minimalizujących koszty eksploatacyjne. Mieszanka regeneracji UpFlow z Ecoperla Perfect System i solankowaniem proporcjonalnym daje niezwykłe efekty w postaci minimum zużywanej soli i wody podczas regeneracji. Do tego zmiękczacze wody posiadają zabezpieczenia antyzalaniowe, dźwiękowy alarm poziomu soli oraz system zapobiegający tworzeniu się mostów solnych.

Ecoperla Slimline – zmiękczacze wody z WiFi na medal!

Seria kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline jest wprost naszpikowana różnego rodzaju nowinkami oraz udogodnieniami. Do tego dużą rolę odgrywa dobra cena w porównaniu z ilością dodatków i wysoką półką, na jakiej plasują się te zmiękczacze wody. Z pewnością warto wziąć takie rozwiązanie pod uwagę przy planowaniu nowoczesnego domu.