Twarda woda to problem dotyczący większości polskich gospodarstw domowych. Masz już dość osadów z kamienia kotłowego, które znajdujesz w czajniku? Twoja skóra swędzi, a włosy są przesuszone? Sprzątanie domu zajmuje wieki, a pranie nie pachnie świeżością? Spadła wydajność instalacji grzewczej? Prawdopodobnie w Twojej instalacji płynie woda o wysokim stopniu twardości. Na szczęście jest na to sposób.

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 i problem znika

Na rynku pojawiła się właśnie ulepszona wersja kultowego już zmiękczacza wody Ecoperla Toro 24. Dzięki zastosowaniu nowego modelu głowicy sterującej, walka z twardą wodą i kamieniem kotłowym stała się jeszcze łatwiejsza.

Pokonaj twardy osad raz na zawsze

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24, wyposażony w ulepszoną głowicę sterującą, pracuje teraz z maksymalną wydajnością. Budowa głowicy umożliwiła bowiem zastosowanie wyższej butli przy zachowaniu tych samych wymiarów urządzenia, co w przypadku poprzedniej wersji tego modelu. Wysokojakościowe złoże monosferyczne o pojemności 24 litry oznacza teraz jeszcze lepszą wydajność i skuteczność procesu wymiany jonowej.

Mniej przycisków i doskonale czytelny, podświetlany wyświetlacz gwarantują także łatwiejsze programowanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, urządzenie można przygotować do pracy dosłownie w 5 minut.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z zamieszczoną poniżej recenzją producenta.

Przekonaj się, czy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 sprawdzi się również w Twoim domu.