Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS – od teraz jeszcze lepsze!

Czy nadal poszukujesz sposobu na twardą wodę w domu? Jeśli tak, to koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca. Dziś opowiemy o zmiękczaczu, który był jednym z najchętniej kupowanych w zeszłym roku, a teraz można go mieć w zupełnie nowej, ulepszonej wersji!

praca nad nowym zmiękczaczem wody Ecoperla Slimline CS

Czy domyślasz się już o jaki produkt chodzi?

Oczywiście! Dziś będzie mowa o kompaktowej serii zmiękczaczy wody polskiej marki Ecoperla Slimline CS. W sklepach znajdziesz je aż w 5 wariantach do wyboru. Z 11, 14, 17, 24 i 30 litrami jednego z najbardziej wydajnych złóż.

Użytkownicy bardzo wysoko oceniają te zmiękczacze wody ze względu na szereg perfekcyjnych rozwiązań. Można je wymieniać godzinami, jednak teraz warto wymienić te, które mają największe znaczenie.

Wśród nich znajdują się:

 • Głowica sterująca działająca w oparciu o elektrozawory
 • Silnie kwaśna żywica jonowymienna marki Lewatit
 • Ecoperla Perfect System
 • Solankowanie proporcjonalne
 • Oryginalny i jeszcze bardziej wydajny cykl regeneracji
 • System suchego zbiornika solanki

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS

To nadal nie koniec wymieniania zalet!

W 2018 pojawiło się jeszcze kilka dodatkowych zmian i funkcji, które mają spory wpływ zarówno na prawidłową pracę, jak i komfort użytkowania. Oto opis nowiutkiej wersji.

Oprócz już obecnych funkcji w nowej wersji pojawiły się:

 • Dźwiękowy alarm poziomu soli w zbiorniku solanki. Teraz nie jesteśmy skazani na wieczną obserwację zbiornika. Urządzenie zrobi to za nas
 • Dodano bardzo energooszczędny zasilacz
 • Dodano nowe części w układzie solankowania. Teraz są znacznie trwalsze
 • Zmianie uległa konstrukcja elektrozaworów. Są złożone z o wiele mniejszej ilości elementów, a dzięki temu też mniej narażone na awarie.
 • Dokonano zmian w konstrukcji płytki PCB i teraz można zasilać zmiękczacz wody prądem stałym DC.

Poznaj najwyższy z modeli – Ecoperla Slimline CS 30 na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-ecoperla-slimline-cs-30/

Warto kupić czy nie warto?

Jest tak wiele produktów dostępnych na rynku i znalezienie tego jedynego może okazać się bardzo trudne. Musimy pamiętać o tym, że warto stawiać na jakość i ekonomiczną pracę, a to właśnie ma w sobie seria zmiękczaczy wody polskiej marki Ecoperla Slimline CS. Co więcej, ich cena pozostała taka sama, a koszt ten bardzo szybko się zwróci podczas użytkowania.

 1. Wydaje mi się, że to fajne urządzenie. My na początku chcieliśmy kupić zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco, jednak był jak dla nas za drogi. Drugą opcją był właśnie Ecoperla Slimline CS. Ma wiele ciekawych funkcji, a regeneracja nie trwa długo i nie pochłania ogromnych ilości soli.

 2. Właśnie jesteśmy na etapie wybierania zmiękczacza wody. Czytaliśmy trochę o tym modelu. Ciekawą opcją, której wiele modelów nie ma, jest dźwiękowy alarm poziomu soli. System suchego zbiornika solanki to też całkiem dobre rozwiązanie. Nasi znajomi mają zmiękczacz wody bez tej funkcji i co jakiś czas faktycznie muszą rozbijać zbrylenia. Nic fajnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.