Co każdy powinien wiedzieć o zmiękczaczu wody Ecoperla Slimline CS 30

Najnowsze statystki oraz raporty sprzedaży pokazują, że zmiękczacz wody polskiej marki Ecoperla Slimline CS 30 wybiera 7 na 10 użytkowników. To niekwestionowany lider wśród kompaktowych zmiękczaczy wody przeznaczonych do zastosowań domowych. Dlaczego to urządzenie zyskało w tak szybkim czasie renomę i uznanie wśród użytkowników? Jakie elementy świadczą o przewadze konkurencyjnej Ecoperla Slimline CS 30 wobec innych dostępnych na rynku zmiękczaczy wody? Jakie nowinki techniczne zastosowano już na etapie produkcji urządzenia? O tym w dalszej części tego artykułu.

kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS

 Najwyższej jakości podzespoły

Tym od początku wejścia na polski rynek chwali się polska marka Ecoperla. Urządzenia i podzespoły w Ecoperla Slimline CS 30 w całości produkowane są na terenie Unii Europejskiej.

Głowica Erie, która steruje pracą całego urządzenia odpowiada m.in.: za odmierzanie zużycia wody do następnej regeneracji, pobór odpowiedniej ilości soli i wody potrzebnej do regeneracji złoża, wyświetlanie aktualnego czasu i godziny w panelu sterującym. Głowica ta działa w oparciu o elektrozawory, co czyni ją całkowicie bezawaryjną. Poza tym zmiękczacz wyposażono w dwa dodatkowe systemy bezpieczeństwa – to zawór pływakowy, a także kolanko antyprzelewowe. Chronią przestrzenie przed zalaniem np. podczas chwilowego zaniku prądu.

Solidna obudowa

Kabinet zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS 30 wykonany jest z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego. Dzięki temu zmiękczacz może filtrować ciepłą wodę – nawet do 50 °C. W porównaniu konkurencyjne zmiękczacze wody są w stanie zmiękczyć wodę, której temperatura nie przekracza 25°C.

Jedna z najlepszych żywic jonowymiennych

Złoże w zmiękczaczu Ecoperla Slimline CS to Lewatit – jedna z najlepszych żywic jonowymiennych na rynku. Jej niewątpliwą zaletą jest to, iż jest to żywica monosferyczna. Oznacza to, że każda kulka jest tej samej wielkości, co zapewnia dłuższy kontakt wody ze złożem i tym samym skuteczniejszy proces wymiany jonowej.

Pełen opis parametrów i danych technicznych zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS 30 znajdziesz na stronie https://www.krainawody.pl/669-zmiekczacz-ecoperla-slimline-cs-30.html.

Systemy zwiększające wydajność urządzenia

Mowa tu o Ecoperla Perfect System – nowatorskim systemie stworzonym przez ekspertów polskiej marki Ecoperla, który optymalizuje pracę każdej pojedynczej sztuki Ecoperla Slimline CS 30. To rozwiązanie powstało z myślą przede wszystkim o przyszłych użytkownikach tego zmiękczacza wody. System ten to nic innego jak dostosowanie ustawień głowicy do parametrów wody użytkowej i rzeczywistego zapotrzebowania na wodę końcowego użytkownika.

Dzięki zastosowaniu tego systemu znacznie spadają koszty eksploatacyjne. Ecoperla Perfect System wpływa na kondycję złoża wydłużając jego żywotność nawet do 10 lat.

Więcej na ten temat pod adresem https://www.filtry-do-wody.info/recenzja-zmiekczaczy-wody-ecoperla-slimline-cs/.

Wysokie wydajności zmiękczacza wody

W zmiękczaczu wody Ecoperla Slimline CS 30 znajduje się aż 30 litrów złoża, a jego maksymalny przepływ godzinowy oscyluje na poziomie 3,0 m3.  Sprawia to, że z powodzeniem może być wykorzystywany w gospodarstwach domowych, które zamieszkuje od 5 do nawet 8 osób. Przy miesięcznym zużyciu wody na poziomie 12 – 15 m3 i średnio twardej wodzie (250 – 300 mg CaCO3)  zmiękczacz będzie regenerować się nie więcej niż 3 razy w miesiącu.

Atrakcyjne warunki gwarancyjne

To kolejny, niezwykle ważny aspekt z punktu widzenia końcowego użytkownika zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS 30. Tu znowu pozwolimy sobie na zacytowanie słów jednego z przedstawicieli marki „Tam się po prostu nie ma co zepsuć! Stąd też zdecydowaliśmy się na wydanie tak długich okresów gwarancyjnych na to urządzenie”.
Ostateczny użytkownik może zatem liczyć na:

  • 3 lata gwarancji podzespołów elektronicznych
  • 5 lat gwarancji na żywicę jonowymienną
  • 10 lat gwarancji na kabinet urządzenia

Zapewnia to poczucie komfortu użytkowania urządzenia i świadomość natychmiastowej reakcji ze strony producenta w razie wystąpienia jakiejkolwiek usterki.

Dodatki o wartości 500 zł zupełnie za darmo

Tu znowu producent wychodzi do użytkowników. Do każdego zestawu za darmo dołączany jest bowiem szereg wartościowych gratisów o łącznej wartości prawie 500 zł! To filtr z powłoką bakteriostatyczną serii Sanic, wkład Microban do filtra, worek soli tabletkowanej, kropelkowy tester do mierzenia twardości wody, wąż do odprowadzania popłuczyn wraz z zaciskami oraz zawór Bypass z mieszaczem. Dodatkowo wszystkie zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS 30 wysyłane są na bezpiecznych półpaletach. Takie rozwiązanie minimalizuje praktycznie do zera ryzyko uszkodzenia zmiękczacza w czasie transportu.

2 thoughts on “Co każdy powinien wiedzieć o zmiękczaczu wody Ecoperla Slimline CS 30

  1. Kiedyś było mi szkoda kasy na zmiękczacz wody i kupiłem byle co, które nie działało poprawnie, a jego żywot był dość krótki. Tym razem postanowiłem trochę dołożyć i kupić coś zaufanego z dobrymi komponentami. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim, którzy nadal nie są pewni.

  2. Taki zmiękczacz wody to nie jest głupia sprawa. Kto zdaje sobie sprawę z wszystkich problemów, jakie sprawia twarda woda ten wie, że lepiej się wystrzegać się tego zjawiska w swoim domu. Jak nam zakamienił się kocioł grzewczy, to nie chcieli go wziąć na reklamację, bo stwierdzili, że wina leżała po naszej stronie – nie zadbaliśmy o odkamienianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.