Jesteś na etapie poszukiwania idealnego filtra kuchennego? A może chcesz wymienić swój na o wiele bardziej zaawansowany model? Jeśli tak, to Ecoperla Revo może doskonale trafić w Twój gust! Ta odwrócona osmoza zapewnia bezpieczeństwo i luksus korzystania z wody pitnej! Poznaj wszystkie rozwiązania, jakie oferuje!

Po co Ci w domu filtr kuchenny?

Obecnie coraz częściej i chętniej poszukujemy filtrów kuchennych do domu. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że chcemy stawiać na rozwiązania przyjazne nam samym, sprawdzone, które mogą wspomóc środowisko. Własne źródło wody spożywczej w domu to przede wszystkim pewność, że:

 • Woda jest dokładnie oczyszczona – znamy przebieg procesu, jego kolejne etapy
 • W wodzie nie ma mikroplastiku oraz innych substancji mogących szkodzić zdrowiu
 • Ograniczamy produkcję śmieci w postaci butelek i kartonów po wodzie i napojach
 • Przyczyniamy się do zmniejszenia produkcji plastiku
 • Nasz ślad środowiskowy jest niższy

Wodę wyprodukowaną przez filtr kuchenny możemy wykorzystać nie tylko jako alternatywę wody butelkowanej. Świetnie nadaje się do przygotowania dań i napojów na gorąco. Pozostawia pełnię smaku i aromatu, nadaje atrakcyjny wygląd. Ponadto można nią przemywać owoce, warzywa. Sprawdza się również do napełniania drobnego AGD jak żelazko czy ekspres do kawy. Można więc śmiało powiedzieć, że ile potrzeb, tyle zastosowań.

Ecoperla Revo – zdecydowanie więcej niż standardowe rozwiązania!

Ecoperla Revo jest odwróconą osmozą, która nie przypomina standardowych, dobrze kojarzonych urządzeń tego typu. Jest to przede wszystkim urządzenie, które nie zajmuje dużo miejsca, jest kompaktowe, nie ma oddzielnego zbiornika na magazynowanie wody. Do tego jest to w pełni inteligentny filtr kuchenny, który dba o bezpieczeństwo, wygodę użytkowania, zapewnia idealnie oczyszczoną, smaczną wodę, dostępną w każdych ilościach. Do tego należy dodać bardzo szybki pobór wody oraz niewielki odrzut. Czy Ecoperla Revo to idealna odwrócona osmoza?

Przypomnienie o wymianie wkładów

Mając ten filtr kuchenny nie musisz pamiętać o wymianie wkładów filtracyjnych! Ta odwrócona osmoza zrobi to za Ciebie! To nie tylko sygnał dźwiękowy, ale też dioda LED i informacja na wyświetlaczu kranika. Obwódka zmieni kolor, jeśli:

 • Kolor niebieski – idealna jakość wkładów
 • Kolor fioletowy – zostało 150 litrów wody do przefiltrowania lub 15 dni do wymiany wkładów
 • Kolor czerwony – wkłady filtracyjne należy natychmiast wymienić

Pełna kontrola jakości wody

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo pozwala na kontrolę jakości pobieranej wody. Na bieżąco możemy sprawdzać czy wszystko jest w porządku. Taką możliwość zapewnia miernik TDS wbudowany w urządzenie. Przechodząca przez niego woda jest na bieżąco sprawdzana. Informację można odczytać na wyświetlaczu kranika:

 • Kolor niebieski – woda ma TDS poniżej 100 ppm – jest idealna do picia
 • Kolor fioletowy – woda ma TDS 100-150 ppm – jest dobra do picia
 • Kolor czerwony – wskaźnik TDS przekracza 150 ppm – należy wymienić wkłady

Bezpieczeństwo to priorytet

Ecoperla Revo w pełni dba o bezpieczeństwo! Mamy tu do czynienia z kilkoma różnymi systemami gwarantującymi szybką reakcję podczas niespodziewanej awarii bądź wykrytego problemu w trakcie pracy. Pierwszym z systemów jest Aquastop. To system opierający swoje działanie o czujnik, który zaraz po wykryciu wycieku automatycznie blokuje dopływ wody do filtra kuchennego, chroniąc całość przed zalaniem. Ecoperla Revo posiada też wbudowany mikroprocesor, który cały czas diagnozuje przebieg pracy odwróconej osmozy. Jeśli urządzenie nie jest wykorzystywane przez 24 godziny, przepłukuje je. To zapewnia pełną higienę, zapobiega powstawaniu biofilmu. Ponadto jest jeszcze dźwiękowy alarm, który przypomina o wymianie wkładów, informuje o problemach związanych z ciśnieniem, zwraca uwagę na błędy wykryte podczas pracy. W wielu produktach dostępnych na rynku na próżno szukać tak zaawansowanych rozwiązań!

Komponenty najwyższej jakości

Projektantom Ecoperla Revo zależało na tym, aby produkt był trwały, wykonany z bezpiecznych materiałów. Tak też się stało. Począwszy od obudowy, przez wkłady filtracyjne, aż po sam kranik. Wszystko powstało z najwyższej jakości materiałów. To produkt, który przetrwa długie lata. Same wkłady są niezwykle trwałe. W Ecoperla Revo nie ma zestawów półrocznych! Wkład wstępny i końcowy wymienia się średnio co 12 miesięcy, natomiast membranę osmotyczną co 3 lata! Wkłady posiadają wbudowane uszczelki, dzięki czemu cała konserwacja jest jeszcze prostsza i mniej wymagająca.

Proces oczyszczania wody – co warto wiedzieć?

W Ecoperla Revo mamy do czynienia z trzema etapami oczyszczania wody pitnej. Pierwszy to wkład wstępny o dokładności 5 mikronów. To połączenie filtra węglowego z mechanicznym. Następnie woda jest kierowana na membranę osmotyczną. Jej wydajność to aż 600 GPD. Z wody usuwane są nawet pojedyncze jony zanieczyszczeń, a dokładność sięga nawet 99%. Ostatni wkład jest wkładem szlifującym. Tu woda uzyskuje odpowiedni smak, zapach i barwę. Potem trafia już wprost do szklanek użytkowników.

Warto wspomnieć o tym, że nad prawidłowym i wydajnym działaniem czuwa bardzo cicha pompa ciśnieniowa. To właśnie dzięki niej możliwy jest bieżący pobór aż 1,6 litra / minutę. Do tego w Ecoperla Revo mamy do czynienia z bardzo niskim odrzutem. Na 2 litry produktu, przypada jedynie litr odrzutu. To jest nie do pomyślenia w większości standardowych filtrów kuchennych, gdzie proporcja wynosi nawet 5 litrów odrzutu na litr produktu.

Inteligentne źródło wody w domu

Ecoperla Revo to doskonały sposób na pozyskanie idealnej wody pitnej w kuchni. To rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o nowoczesnym domu, w którym od urządzeń oczekuje się najwyższej jakości i komfortu użytkowania. Rozwiązania na najwyższym poziomie, trwałość i wydajność sprawiają, że tą odwróconą osmozę można nazwać w pełni inteligentnym filtrem kuchennym. O szczegóły warto pytać dystrybutorów!