Posiadanie zmiękczacza wody w domu to nie żaden wymysł, a prawdziwe korzyści i oszczędności! Jeśli w swoim domu chcesz mieć zmiękczacz wody, który zachwyci swoim solidnym wykonaniem, precyzją oraz niskimi kosztami eksploatacji, być może któryś z modeli Ecoperla Softcab jest właśnie dla Ciebie?

Ecoperla to polska marka działająca na rynku już od kilku lat. Od początku jej produkty są uznawane za naprawdę wysokiej jakości, solidne i bezawaryjne. Do grona produktów dołączyła nowa seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab. To aż trzy modele do wyboru z 12, 25 i 35 litrami żywicy jonowymiennej. Dzięki temu z łatwością można dobrać właściwy do potrzeb swojego gospodarstwa domowego.

Jak można podsumować tą serię zmiękczaczy wody? Solidny produkt, który świetnie sprawdzi się w domu za rozsądne pieniądze. Świetna jakość przy stosunkowo niewysokim wkładzie w inwestycję, a przy tym wydajne działanie i bardzo dobre warunki gwarancyjne sprawiają, że nad tym zmiękczaczem wody warto się zastanowić i poznać szczegóły.

Trzy modele zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab

Ecoperla Sotcab ma w swojej linii trzy modele. Najmniejszy różni się nieco wymiarami. Ecoperla Softcab 12 jest zmiękczaczem wody dedykowanym małym gospodarstwom domowym. Ma szansę bardzo dobrze sprawdzić się między innymi w bloku. To dobra opcja przy niskim zużyciu wody. Ecoperla Softcab 25 i Ecoperla Softcab 35 to z kolei zmiękczacze wody, które najlepiej sprawdzą się przy wyższym zapotrzebowaniu na wodę w dużych domach jednorodzinnych. Wszystkie modele zostały skonstruowane tak, aby zajmować możliwie jak najmniej miejsca, a przy tym nadal pozostawać wygodne w obsłudze.

Obudowa i głowica sterująca tworzą całość

Przy projekcie Ecoperla Softcab marka ściśle współpracowała z jednym z najlepiej znanych producentów na świecie – Clack. Ta amerykańska firma stworzyła nie tylko głowicę sterującą, ale i obudowę właśnie pod nią dedykowaną. Oba elementy są doskonale ze sobą spasowane, co przekłada się na jeszcze większą bezawaryjność.

Z głowicą sterującą w Ecoperla Softcab zintegrowany jest mieszacz, dzięki któremu można regulować stopień twardości wody na wyjściu. To bardzo przydatny dodatek, który pozwala dostosować wodę dokładnie do swoich potrzeb. Sprawdzi się zwłaszcza w sytuacji, kiedy części instalacji sanitarnej są wykonane z miedzi. Ponadto Ecoperla Softcab jest wyposażony w systemy antyprzelewowe. Do zalet należy również język polski w menu oraz podświetlany ekran z wygodnym interfejsem do obsługi.

Ecoperla Perfect System

O niskie koszty eksploatacji Ecoperla Softcab dba Ecoperla Perfect System. Są to specjalnie dobrane przez ekspertów ustawienia głowicy sterującej, dzięki którym urządzenie będzie działało tak samo wydajnie na przestrzeni lat. Dodatkowo zmniejszone zostaje prawdopodobieństwo wystąpienia awarii. Najważniejszą rolą Ecoperla Perfect System jest minimalizacja zużycia wody i soli na regenerację. Dzięki niemu zmiękczacz wody pobiera najmniejsze możliwe ilości regenerantu, jednak bez utraty na dokładności dla całego procesu. To perfekcyjny dodatek do zmiękczacza wody!

Monosferyczna żywica jonowymienna

Na pochwałę zasługuje nie tylko obudowa i głowica sterująca Ecoperla Softcab, ale również złoże zmiękczające, które znajduje się wewnątrz. To monosferyczna żywica jonowymienna. Złoże cechuje duża żywotność i wytrzymałość. Ponadto jednakowa budowa każdej cząsteczki sprawia, że dokładniej się regeneruje i wydajniej zmiękcza wodę. W regeneracji zastosowano przepływ UpFlow.

Warto mieć ten zmiękczacz wody w swoim domu!!

Zmiękczacze wody z serii Ecoperla Softcab świetnie wyglądają, a przy tym zostały bardzo solidnie wykonane i przemyślane pod względem wygody. Powinny spodobać się tym, którzy szukają dobrej jakości, a w tym przypadku nie brakuje komponentów od najlepszych w branży uzdatniania wody. Warto wziąć ten produkt pod uwagę.