Pewnie nie raz słyszałeś zapewnienia, że woda z wodociągu jest zdatna do picia. Jeżeli tylko nie przeszkadza nam jej smak, zapach a kamień w czajniku stał się naszym przyjacielem nie musimy robić zupełnie nic. Czasem w wodzie w skutek awarii sieci wodociągowej mogą znaleźć się bakterie e- coli czy metale ciężkie takie jak alergenny nikiel. No ale przecież to nic strasznego. Magistrala wodociągowa na pewno jest dobrej jakości a administrator budynku w którym mieszkamy dezynfekuje instalację wodną w budynku przynajmniej raz w miesiącu.

Twoja woda może być jeszcze lepszej jakości

Jeżeli jednak chcemy dmuchać na zimne warto zastanowić się nad instalacją filtra kuchennego. Jeżeli nie wierzymy w zapewnienia ani polityków ani wodociągów miejskich o idealnej wodzie w kranach na szczęście mamy alternatywę właśnie w postaci filtra odwrócona osmoza Puricom Stella.

Na marginesie warto zaznaczyć, że miękka, oczyszczona z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i pozbawiona chloru woda wzmacnia znacząco walory smakowe i zapachowe napojów. Kawa, herbata ale również przygotowane na bazie takiej wody zupy, sosy smakują zdecydowanie lepiej.

Urządzenie przetestowane przez blogerki kulinarne

Dowód na to znajdziecie m.in. w słowach znanych w sieci blogerek kulinarnych, które poddały testom filtr Puricom Stella. Jak widać filtr Puricom Stella zebrał wysokie noty i zapewne zainteresowanie wielu czytelników blogów.

Bezpieczna woda do picia

Walory estetyczne wody to rzecz jasna nie wszystko. Równie istotny jest aspekt zdrowotny spożywania takiej wody. Po tak oczyszczoną wodę powinni sięgać przede wszystkim alergicy oraz osoby narażone na kamicę nerkową.