Nowa wersja zmiękczacza wody Erie IQsoft Eco. Zobacz, co się zmieniło!

Erie Water Treatment zapowiadało zmiany w serii zmiękczaczy wody Erie IQsoft Eco już w zeszłym roku, jednak dopiero od stycznia tego roku można zakupić nową wersję tego produktu. Co takiego się zmieniło i czy warto zakupić jedno z serii tych urządzeń?

kompaktowy zmiękczacz wody z wifi od Erie

Seria Erie IQsoft Eco znana już nie od dziś

Seria kompaktowych zmiękczaczy wody Erie IQsoft Eco jest obecna na rynku już nie od dziś. Te urządzenia od dawna były z chęcią kupowane przez użytkowników, którzy wymagali nie tylko samego zmiękczania wody, ale także tego, by cały proces był bardzo wydajny, a przy tym niezwykle ekonomiczny.

Seria Erie IQsoft Eco to flagowe urządzenia producenta Erie Water Treatment. Są przeznaczone dla klienta indywidualnego, głównie do domów jednorodzinnych i w całości produkowane na terenie Europy. Ich wizytówką jest między innymi głowica sterująca działająca w oparciu o elektrozawory. Te produkty są dopieszczone w najdrobniejszych szczegółach. Użytkownicy są zwykle zadowoleni  z wyboru tego urządzenia także ze względu na jego solidność i niskie prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

Erie stale stara się ulepszać modele obecne w ofercie. Zwykle są to kosmetyczne zmiany poprawiające wydajność, jednak tym razem przygotowało coś niezwykłego.

Jakie zmiany wprowadziło Erie?

Największą zmianą jaką wprowadził producent jest dodanie funkcji WiFi. Dzięki niej obsługa urządzenia i monitoring jego pracy będą o wiele łatwiejsze. Wystarczy pobrać ze sklepu internetowego darmową aplikację Erie Connect kompatybilną z systemem Android oraz IOS.  Po jej uruchomieniu mamy pełen dostęp do panelu, na którym znajdziemy wskaźniki oraz funkcję, a wśród nich między innymi:

  • Możemy sprawdzić przepływ wody. Stała kontrola tego parametru jest w stanie ocenić czy ze zmiękczaczem wody wszystko w porządku i czy działa prawidłowo
  • Możemy mieć dostęp do danych o zużyciu wody w cyklu dziennym, tygodniowym oraz miesięcznym
  • Możemy kontrolować poziom zużycia soli tabletkowanej. Aplikacja poinformuje nas o potrzebie uzupełnienia zbiornika solanki
  • Możemy ustawić tryb wakacyjny w trakcie naszej nieobecności. To zapewni mniejsze zużycie wody i o wiele rzadszą regenerację urządzenia
  • Teraz naszego Erie IQsoft Eco możemy kontrolować z każdego miejsca bez większego wysiłku, a to doskonale wpisuje się w wizję inteligentnego domu poprawiającego komfort codziennego funkcjonowania.

zmiękczacz wody z WiFi Erie IQsoft Eco

Poznaj najbardziej wydajny z modeli na https://www.krainawody.pl/623-zmiekczacz-erie-iqsoft-eco-26.html

Co jeszcze zmieniło Erie w zmiękczaczach wody Erie IQsoft Eco?

Producent postanowił zadbać o jeszcze większą wygodę użytkowania. Z tego względu w produktach dodano podświetlenie zbiornika solanki. Jest to ciekawa i pomocna opcja dla osób, które zamontowały swój zmiękczacz wody w ciemnych pomieszczeniach oraz wnękach.

Zmiany skupiły się także na poprawie wydajności urządzenia. W tym celu skrócono czas trwania regeneracji, a to przekłada się na jeszcze dłuższy okres dostępu do miękkiej wody. Zminimalizowano też ilość soli tabletkowanej potrzebnej na oczyszczanie złoża. Te dwie funkcje sprawiły, że miesięczne koszty eksploatacji znowu spadły.

Zmiękczacz wody, który warto mieć w domu

Seria zmiękczaczy wody Erie IQsoft Eco jest przeznaczona dla użytkowników, którzy chcą czerpać jak najwięcej z eksploatacji urządzenia. W tej serii produktów Erie nie chodzi tylko i wyłącznie o zmiękczanie wody, ale też o to, by praca urządzenia była jak najtańsza, bezawaryjna, a zmiękczacz wody służył przez naprawdę długi okres.

  1. Dobrze, że regeneracja trwa tak krótko. Jak zobaczyłem ile soli potrzeba na taki cykl to aż przecierałem oczy ze zdziwienia. Przedstawione w artykule informacje wyglądają bardzo obiecująco. WiFi nie robi na mnie specjalnego wrażenia, ale to fajny dodatek dopełniający całość. W końcu to zmiękczacz wody z najwyższej półki.

  2. Mam u siebie w domu Erie IQsoft Eco, ale głównym powodem nie było wcale WiFi. Faktycznie, uważam, że to fajny dodatek, ale tylko dodatek. Dla mnie liczyła się ekonomiczność i komfort użytkowania. Pobiera malutko wody i soli na regenerację, a woda i tak jest idealnie miękka. Opłaca się na początku dołożyć, żeby potem nie musieć wykładać kasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.