Twarda woda w domu to szereg szkód, a na ich czele stoi odkładający się kamienny osad. Jak sobie z tym poradzić szybko i skutecznie, jeśli w domu nie ma zbyt wiele miejsca na montaż stacji uzdatniania wody? Co, jeśli nie chcemy przepłacać, a zależy nam na trwałości i bezawaryjności? Polska marka Ecoperla proponuje rozwiązanie!

Twarda woda – prawdziwe utrapienie

Twarda woda to problem dobrze znany wielu z nas. Kamienny osad na armaturze, wewnątrz czajnika, a nawet żelazka, ciągłe problemy ze sprzątaniem, ogromne ilości proszków i płynów są zużywane na pranie, problemy związane ze skórą oraz włosami. Energia niezbędna na ogrzewanie wzrasta o 20%, a zużycie detergentów nawet o 60% w porównaniu do sytuacji, w której wykorzystywana byłaby woda miękka.

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele traci użytkując wciąż wodę twardą. To większe wydatki, problemy z urodą, a także mało ekologiczne i ekonomiczne postępowanie. Jednym z najlepszych proponowanych rozwiązań jest centralny zmiękczacz wody. Tylko na który model najlepiej się zdecydować? Jest wiele propozycji, a oto ta, która nie tylko zajmie niewiele miejsca, ale w dodatku jest trwała, bezawaryjna i nie zawiedzie, a w dodatku jest dostępna w dobrych sklepach w atrakcyjnej cenie!

Ecoperla Vita – nowe zmiękczacze wody od polskiej marki Ecoperla

Polska marka Ecoperla stale poszerza swoją ofertę związaną z uzdatnianiem wody do gospodarstw domowych. Te produkty pokochało i chwali wielu użytkowników ze względu na ich trwałość, wydajność, funkcjonalność oraz estetykę. Właśnie wyszła nowa seria kompaktowych zmiękczaczy wody. Ecoperla Vita jest serią wyróżniającą się bardzo dobrym designem. Klasyczna czerń dobrze sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. W dodatku sama obudowa została skonstruowana tak, aby użytkowanie było naprawdę proste, nie zabierało wiele czasu i nie sprawiało żadnych trudności. Te zmiękczacze wody są doskonałą propozycją, jeśli:

  • Poszukujesz zmiękczacza wody, który zajmie minimum miejsca
  • Poszukujesz zmiękczacza wody stworzonego z dobrej jakości komponentów, działającego w oparciu o trwałą głowicę sterującą oraz monosferyczną żywicę jonowymienną, za rozsądne pieniądze

Co wchodzi w skład serii Ecoperla Vita?

Ecoperla Vita to seria, którą tworzą dwa modele zmiękczaczy wody:

  • Ecoperla Vita 12 – niewielki zmiękczacz wody, który posiada wewnątrz 12 litrów żywicy jonowymiennej. Jest dedykowany niewielkim gospodarstwom domowym. Dobrze nadaje się do montażu w bloku, o ile instalacja sanitarna jest do tego przystosowana
  • Ecoperla Vita 25 – zmiękczacz wody przystosowany do działania w większości gospodarstw domowych, zamieszkiwanych przez 4-5 domowników. Dzięki niemu w całej instalacji popłynie miękka woda. Idealny do zasilania i ochrony kotła grzewczego. Bez problemu zmieści się w niemal każdym pomieszczeniu gospodarczym

Wygląd zmiękczaczy wody Ecoperla Vita

Ecoperla Vita to seria zmiękczaczy wody wyróżniająca się swoim wyglądem. Obudowa jest wykonana z solidnego materiału, który nie łatwo ulegnie uszkodzeniu mechanicznemu. Została wykonana w bardzo modnym ostatnimi czasy czarnym kolorze. Zbiornik na sól znajduje się z przodu – dosypywanie jest szybkie i łatwe dzięki odpowiednio skonstruowanej przestrzeni. Wskaźnik maksymalnego poziomu soli dodatkowo ułatwia cały proces. Panel sterujący wraz z głowicą jest chroniony z pomocą dodatkowej osłonki, dzięki czemu nie ma szans na przedostanie się zanieczyszczeń z zewnątrz.

Solidne komponenty w zmiękczaczach wody Ecoperla Vita

Twórcy serii zmiękczaczy wody Ecoperla Vita chcieli zapewnić swoim użytkownikom bardzo dobrą jakość i bezawaryjność. Stąd zastosowanie solidnej i łatwo serwisowalnej głowicy sterującej od Clack oraz monosferycznej żywicy jonowymiennej. Zastosowano także regenerację typu UpFlow i dodano Ecoperla Perfect System obniżający koszty eksploatacji i czuwający nad prawidłową pracą. Marka Ecoperla oferuje aż 10 lat gwarancji na cały produkt!

Miękka woda w całym domu!

Korzystanie z miękkiej wody w domu niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Teraz i Ty możesz ich doświadczyć! Wybierając zmiękczacz wody Ecoperla Vita, możesz mieć pewność, że sposób na miękką wodę wcale nie musi zajmować wiele miejsca!