Pewnie czasem zdarza Ci się nie mieć energii. Czujesz się wykończony i zestresowany, szukasz odpowiedzi na pytanie jak to zmienić? Jak zachować rześkość, siły witalne i urodę? Odpowiedź jest prosta!

Odpowiedź jest bardzo prosta i zaskakująca – wystarczy pić wodę o odpowiednich właściwościach! Może woda nie jest w stanie naprawić wszystkich naszych problemów, jednak właściwe nawodnienie ma ogromny wpływ na cały organizm, a dobra woda ze szczególnymi składnikami jest w stanie lepiej nawodnić i wspomóc nasz organizm oraz wszystkie procesy, które w nim zachodzą.

O jakiej wodzie właściwie mowa?

Pewnie zastanawiacie się jaka woda może zdziałać takie cuda? Czy to może woda uzdrowiskowa? W pewnym sensie tak, bo za taką uznawana jest woda wodorowa oraz alkaliczna.

Oba rodzaje wód charakteryzują się wysokim, zasadowym pH osiągającym nawet wartość 10. Naukowcy udowodnili, że taka właśnie woda jest lepsza dla naszego układu krwionośnego, szybciej nawadnia komórki.

Dość istotne jest też wysokie stężenie wodoru, ponieważ jest to dobry sposób na walkę z wolnymi rodnikami. Poza tym wspomaga mięśnie, w tym też serce. W dodatku chroni przed wysokim ciśnieniem, miażdżycą.

Za wodę o szczególnym, pozytywnym działaniu na organizm uznaje się także wodę bogatą w duże ilości magnezu. Nie od dziś jest znany fakt, że magnez łagodzi nerwy i wspomaga układ nerwowy. Sprawia, że jesteśmy mniej narażeni na stres i lepiej śpimy.

Połączenie tych trzech czynników sprawia też, że wolniej się starzejemy, więc wielu nazywa tą wodę eliksirem życia.

Skąd brać taką wodę?

Oczywiście jest wiele sposobów na to, aby pić wodę alkaliczną, wodorową, magnezową. My dziś chcieliśmy zaproponować urządzenie tanie i bardzo proste w eksploatacji – wkład rewitalizujący od polskiej marki Ecoperla Elixir. To takie 3 w 1, w którym zachodzi reakcja chemiczna. Więcej przeczytasz o nim tutaj.

Tak dokładniej wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir jest wypełniony magnezem w najczystszej postaci. Surowa woda wpływa do środka i w ten sposób zachodzi reakcja, podczas której wytwarza się woda alkaliczna, wodorowa oraz woda pełna magnezu.

Ecoperla Elixir można podpiąć pod każdy filtr kuchenny – odwróconą osmozę, nanofiltrację, ultrafiltrację. Jest łatwy w montażu, a wymiana powinna nastąpić po 12 miesiącach.

Jeśli jeszcze nie posiadasz filtra kuchennego to wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir znajdziesz w odwróconej osmozie polskiej marki Ecoperla Rosa.

Odzyskaj siły witalne z Ecoperla Elixir

Regularne picie wody przefiltrowanej przez wkład Ecoperla Elixir zapewni lepsze samopoczucie każdego dnia oraz dodatkową ochronę zdrowia. Możesz wyglądać piękniej, młodziej i czuć się lepiej każdego dnia bez stosowania kremów, maseczek i suplementów diety – wystarczy pić wodę!

Wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir znajdziesz na https://www.krainawody.pl/675-wklad-rewitalizujacy-ecoperla-elixir.html.